مرکز خرید آرتمیس فرمانیه را تجربه کنید

مرکز خرید آرتمیس فرمانیه را تجربه کنید, کمبود رستوران و مراکز خرید مدرن در شمال شرق تهران، انگیزهای شد تا مجتمع آرتمیس فرمانیه با هدف ایجاد فضایی دلنشین و صمیمی برای گذران اوقات خانوادهها و جوانان احداث شود. آشنایی ساکنین منطقه با مراکز خرید مدرن در دنیا، سازندگان مجتمع را بر آن داشت تا با تکیه به فرهنگ و معماری غنی ایرانی و بکارگیری مصالح مدرن، ساختمان را طراحی و اجرا نمایند . فروشگاهها توسط بهترینهای صنعت خرده فروشی راه اندازی گردیده که شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، طلا و زیورآلات، اسباب بازی، لوازم منزل و ... میباشد. شش غرفه غذایی، کافی شاپ و رستوران آماده پذیرایی از میهمانان آرتمیس هستند. پارکینگ عمومی با ظرفیت بیش از440 خودرو همراه پذیرایی بازدیدکنندگان میباشند. نزدیکی و سهولت دسترسی به اتوبانهای صدر، امام علی و صیاد شیرازی و متروی نوبنیاد باعث میشود تا بازدیدکنندگان از فواصل دور نیز با صرف کمترین زمان در آرتمیس حضور یابند. تمام تلاش خود را به کار گرفتهایم تا محیطی آرام و دلنشین برای شما فراهم کنیم. از شما دعوت میکنیم آرتمیس فرمانیه را تجربه کنید.
طرح سازان میهن این شرکت در سال 1383 به همت تعدادی از فعالان بخش خصوصی به عنوان شرکت سهامی خاص تاسیس گردید .در سالهای ابتدایی تاسیس ، فعالیت های اجرایی این شرکت ساختمانهای مسکونی متعددی در مناطق شمال و شرق تهران را شامل می شد . به موازات گسترش روز افزون ظرفیت های اجرایی ، اقتصادی و نیروی انسانی ، فعالیت های اجرایی شرکت ارتقا یافت و پروژه های بزرگ تجاری ، اداری و فرهنگی را نیز در بر گرفت که مهمترین آنها به شرح زیر می باشند : دپارتمان های شرکت بخش اجرایی شرکت در حال حاضر 5 «گروه اجرایی» را شامل می شود که هر یک ، فعالیت های اجرایی یکی از « 5 پروژه در حال احداث »را بر عهده دارد. در هر یک از گروه های اجرایی که زیر نظر مدیران پروژه فعالیت می کنند کارشناسان معماری، سازه، برق و مکانیک مشغول به کار هستند . 5 گروه اجرایی شرکت به شرح زیر می باشند :

مهندسین مشاور طرح جویان میهن بخش طراحی این شرکت دارای شخصیت حقوقی مستقل تحت عنوان« مهندسین مشاور طرح جویان میهن» می باشد . متخصصین گروه طراحی در 4 رشته اصلی معماری ، سازه ، تاسیسات برق و تاسیسات مکانیک ، تهیه طرحهای فاز یک ، نقشه های اجرایی فاز 2 و نظارت فاز 3 را بر عهده دارند. همچنین کلیه مراحل اجرایی و تطابق آنها با طرح های اجرایی را کنترل نموده و رعایت مفاهیم معماری ، شهر سازی ، اصول فنی اجرایی ، ضوابط ایمنی و مقررات ملی ساختمان را زیر نظر دارند.